BLOG: PÍŠEME PRO VÁS

Klíčové dovednosti kybernetické bezpečnosti
13.10. 2022

Bezpečnost firmy na internetu? Naučte své zaměstnance 3 klíčové dovednosti.

Přinášíme vám tipy na 3 klíčové dovednosti pro vaše zaměstnance. Když je zavedete do praxe, významně zvednete bezpečnost své firmy na síti.

Cloudové služby nad městem je mrak ze kterého prší čísla
8.9. 2022

Je cloud bezpečný? Na co si dát pozor.

Cloud - je dobrý a bezpečný? Nebo nebezpečný a neřiditelný? Kde je pravda a na jaké otázky si máte odpovědět, když zvažujete jeho používání?

Doxologic bezpečnostní Security Assessment Audit360
30.6. 2022

Odhalte úroveň svojí bezpečnosti

Prověřte kybernetickou bezpečnost svojí firmy pomocí Auditu360. Nečekejte, až vám hackeři udělají vítr v datech a přijdete o soubory a peníze.

14.6. 2022

5 ajťáckých rad pro bezpečné cestování

Chystáte se na dovolenou – ať už s počítačem, nebo bez něj, přečtete si pět našich rad, se kterými si ohlídáte osobní data před hackery. Třeba vám zachrání vlastní digitální identitu! 1. Zabezpečte zařízení, která si berete s sebou Před několika lety jedna studie spočítala, že na amerických letištích se každý týden ztratí 12 000 notebooků. Přijde vám to jako...

Pozor na podvodné telefonáty, mohou za nimi stát hackeři
31.5. 2022

Pozor na podvodné telefonáty

Nenechte se nachytat na podvodné telefonáty: Útočníci znají vaše chování a cílí na váš strach. Využijí toho a vytáhnou z vás citlivé údaje.

Etický hacker za počítačem testuje síť
16.5. 2022

Penetrační testování a vše kolem něj

Co je to penetrační testování, jak probíhá a jak poznáte kvalitního penetračního testera (etického hackera)? V článku najdete i tipy na to, jak zadat penetrační test.

Phishing a kryptoměny
10.5. 2022

Phishing nemusí cílit pouze na kryptoměny

Kryptoměny: fenomén, ivnestice nebo cíl podvodníků. Vyhněte se platbě výkupného v rámci phishingových útoků. Naučte se, jak nenaletět. >>>

logo bitcoinu na minci na pozadí z tištěných spojů
2.5. 2022

Bitcoin a ti druzí: K čemu slouží kryptoměna?

Těžba kryptoměn je příjemný výdělek, který láká internetové útočníky. Jak snadno mohou zneužít vaše zařízení, aby získali bitcoiny? Čtěte zde.