Základy kybernetické bezpečnosti

Předcházejte zbytečným chybám svých zaměstnanců.
Naučíme je, na co si dávat pozor. 

Máte taky takové pracovníky?

 • Stahují a ukládají bez přemýšlení všechno, co se jim zlíbí.
 • Nemají tušení, co může být nebezpečné a jak to může ohrozit firmu.
 • Vnímají bezpečnost jako nutné zlo, které musí přetrpět.

Předcházejte bezpečnostním incidentům

Znáte situaci, kdy vaše IT řeší drobné incidenty, kterým se dalo snadno zabránit?
Vznikají vám prostoje a nemáte prostor na důležité věci?

Naučíme vaše zaměstnance odhalit potenciální riziko ještě dřív, než na něj kliknou. Ušetří tak čas a prostor svým IT kolegům.

Co se vaši zaměstnanci na školení naučí?

 • Odhalit podvodné e-maily (phishing)
 • Jak si vytvořit a zapamatovat silné heslo
 • Prevence krádeže identity
 • Bezpečnost na sociálních sítích
 • Jak chránit soukromí a chytré telefony
 • Co je to sociální inženýrství, jaké techniky využívá a jak se mu bránit
 • Bezpečné posílání elektronické pošty
 • Obezřetnost na internetu
 • Jak ochránit data před zneužitím

Výhody našich kurzů

Kurz vede zkušený bezpečnostní manažer

Malé skupinky s individuálním přístupem

Využíváme reálné příklady z praxe

Naši lektoři se účastní pravidelných školení a soutěží

Dozvíte se aktuální postupy a novinky

Bude dostatek času na vaše dotazy

Jak kurz probíhá?

 • Teorii prokládáme praxí a reálnými příklady, které si účastníci snadněji zapamatují.
 • Obsah rádi přizpůsobíme vašemu oboru.
 • Vše dáváme do kontextu běžného života. Účastníci tak získají představu o dopadech kybernetických rizik pro sebe i firmu.
 • Po skončení kurzu obdržíte kompletní prezentaci v PDF a bezpečnostní desatero pro každého účastníka.
Školitel prezentuje zaměstnancům zásady IT bezpečnosti

Jak dlouho kurz trvá?

 • Kurz trvá 4 hodiny, termín přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Kde se školí?

 • Náš lektor přijede za vámi, aby vaši zaměstnanci nemuseli cestovat, 
 • Případně školení uspořádáme v našich školících prostorech na adrese Dukelských Hrdinů 564/34, Praha 7

Kolik školení stojí?

Kdybyste věděli, co všechno už naši penetrační testeři prolomili, už byste byli dávno přihlášeni...
Martin Listopadjednatel DoxoLogic, s.r.o.

Co o školení říkají účastníci?

"Školení bylo velmi dobře, vhodně strukturované, zajímavé a srozumitelné Osobně jsem si doma změnila heslo a vyhodila papírek s hesly – pro případ nouze. Dala jsem si do oblíbených ty vyzkoušené web stránky, přednesla jsem info v rámci rodiny. Kopii bezpečnostního desatera jsem předala také na jednotlivá oddělení. Nejvíc se mi líbil projev přednášejícího a prezentace byla uzpůsobena pracovníkům, kteří nepracují na IT. Mám ráda praktické ukázky."
Účastnice kurzu
"Největší přínos školení vidím v pomoci budovat bezpečnost IT v naší firmě i ze strany našich zaměstnanců a nebrat IT bezpečnost a Informační bezpečnost na lehkou váhu. Nejvíce mě bavilo pozorovat údiv našich zaměstnanců nad tím co vše je možné 🙂 Zatím od školení uplynula krátká doba, ale u některých lidí vypukla panika – co vlastně mají doma, co dělají špatně atd."
Luboš PolákIT Manager, Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o.
"Školení bylo zajímavé a přineslo (troufám si říci, že téměř všem) nějaké nové informace. Od kolegů mám samé pozitivní ohlasy a zatím jsem neslyšela jedinou stížnost, že to byla ztráta času (což po některých školeních slýchávám). Očekávání určitě předčilo, jelikož jsem toho moc neočekávala. Většinou jsou pro mě věci kolem počítačů nudné. Od kolegů, kteří absolvovali školení přede mnou, jsem slyšela, že je to zajímavé a srozumitelné, proto jsem byla zvědavá, jaké to bude. Super bylo, že pan Duchan je opravdu člověk na svém místě, umí to podat tak, že tomu rozumí i naprostý laik a dokáže zodpovědět případné dotazy, jelikož tomu sám rozumí. Ono je to vždy poznat, když někdo neví, o čem mluví. Jinak školení vřele doporučuji všem, kteří se setkávají s nějakým PC a to nejen v práci."
Julie KlementováOffice assistant, Schenck Process s.r.o.
Chtěl jsem vám za naší školu poděkovat za boží seminář. Váš školitel je fakt profík. Dokáže i na papírově nudné téma naroubovat takové perly a zajímavosti, že jsme tady neměli nikoho, koho by seminář od začátku do konce nebavil. Dokonce i naši ajťáci si fest libovali a to i přes fakt, že to byl seminář pro začátečníky. Takže moc děkujeme!
Bc. David Havelprojektový manažer OA a SOU Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
"Školení hodnotím kladně, spousta zajímavých informací "ze života". Přineslo mi zamyšlení, jak bezpečně používat PC, telefon, nastavení hesel, jak se chovat k dokumentům (nenechávat na stole), antivir - platit/neplatit, phishing, spam - jak rozpoznat, sociální sítě. Nejvíc se mi líbily příklady z praxe, hesla, pin, sociální sítě a haveibeenpwned."
Laďka Šípkováúčastnice kurzu
"Školitel srozumitelnou formou pro laiky za použití reálných příkladů hezky přednášel všechny záludnosti ze strany hackerů i případných zneužití dat, která mohou být zdánlivě nedůležitá. Rozhodně přínosné školení a vhodné pro opakování, vzhledem k vývoji technologií a zranitelnosti PC, mobilních zařízení apod."
Účastník kurzu
"Popravdě jsem na toto školení šel s jistou mírou neskromné hrdosti a osobní otázkou „Co bych se asi tak JÁ nového dozvěděl, vždyť vlastně vše znám…“. OMYL. 🙂 Vše bylo podáno naprosto srozumitelně, věcně a především profesionálně, OVŠEM bez zbytečného „IT-Machrovství“, jak to ve většině jiných případů bývá. Proto oceňuji, že se kolega vyvaroval přehršle anglických výrazů a snažil se nám to tzv. počeštit. Samozřejmě, že se u firem jako je ta naše předpokládá jazyková vybavenost a jistá IT-úroveň, ovšem způsob jeho prezentace byl prostě od A do Z naprosto zajímavý a NENUDIL. Doporučil bych vás proto dál v každém případě, neboť takováto osvěta současné „moderní“ společnosti naprosto chybí."
Ing. Josef VelichSchenck Process s.r.o.

Objednejte si svůj termín školení ještě dnes